Znaki 3D i formy przestrzenne

Castorama
Litery w stylu hollywoodzkim
Portal Złote Tarasy
Spectra - Frankfurt, Niemcy
Stacja Orlen - Gdańsk

Oferta > Znaki 3D i formy przestrzenne

Wykonujemy różnego rodzaju znaki przestrzenne- podświetlane i niepodświetlane.

Znaki niepodświetlane frezujemy i wycinamy laserowo z różnego typu materiałów- plexi, PCV, dibondu, wycinamy również z pianki styrodurowej . Istnieje możliwość wykonania w dowolnym wymiarze, kolorze i grubości.


Znaki podświetlane natomiast są najbardziej efektowną formą reklamy.

W zależności od wielkości wykonujemy je w różnych technologiach.

– znaki przestrzenne w systemie taśmy alurapid – ( przy znakach 15-150 cm) gdzie tył wycinamy z PCV 10 mm, bok wykonujemy z taśmy aluminiowej systemowej dostępnej w różnych szerokościach i kolorach, front natomiast z plexi mlecznej 5 mm oklejonej foliami translucentnymi nadającymi znakom konkretne kolory.

– znaki przestrzenne z blachy aluminiowej – technologia stosowana przy większych znakach ( powyżej 150 cm wysokości)- tył i bok spawamy z blachy aluminiowej, front montowany systemowo z plexi mlecznej oklejonej foliami translucentnymi w określonych kolorach.

– litery przestrzenne w technologii elastycznego lica winylowego- przy znakach bardzo dużych- (powyżej wysokości 200 cm) – tył i bok z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo na określony kolor, natomiast front z tkaniny winylowej z kolorem uzyskanym poprzez wyklejenie folią translucentną, lub drukowanie z poddrukiem.

Wszystkie znaki podświetlamy diodami, stosujemy najlepsze na rynku zasilacze Mean Well.

Przy znakach podświetlanych istnieje również możliwość sterowania podświetleniem – co daje bardzo ciekawy efekt i zwraca uwagę.